قهرمانی اسلامشهر در دومین دوره مسابقات کبدی المپیاد نوجوانان استان تهران

 دومین دوره مسابقات کبدی المپیاد نوجوانان استان تهران با قهرمانی تیم اسلامشهر به پایان رسید.
این رقابتها در بخش پسران باحضور چهار تیم اسلامشهر، دماوند، بهارستان و ملارد شامل28 بازیکن نوجوان به میزبانی شهرستان اسلامشهر در مجموعه ورزشی شهید مصطفی خمینی برگزار گردید که قضاوت این دوره از مسابقات برعهده 5داور برتر کبدی استان تهران بود.
مراسم افتتاحیه و رژه تیم ها در حضور ملک شاهی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری اسلامشهر، عنصری رئیس هیئت کبدی تهران، والوریان دبیر هیئت کبدی استان تهران، آرمیان رئیس اداره ورزش و جوانان اسلامشهر، قارلقی معاون اداره ورزش و جوانان اسلامشهر، سید صادق صالحی ناظر و نماینده مسابقات از اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و حسین پور نماینده آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر و چندین نفر از مسئولین شهرستان برگزار گردید.

مسابقات با وزن کشی بازیکنان آغاز گردید، سپس تیم ها با قرعه کشی به دو گروه دوتیمی تقسیم شدند. اولین بازی از گروهAبین دوتیم اسلامشهر و دماوند برگزار شد که تیم اسلامشهر با نتیجه 53بر21به برتری رسید. در دومین بازی درگروهBبین دوتیم ملارد و بهارستان، تیم ملارد با نتیجه 41 بر 32 به برتری دست یافت. در دور دوم مسابقه تیم اسلامشهر به مصاف تیم بهارستان رفت که با نتیجه 50بر 39به برتری رسید و راهی فینال شد. مسابقه بعدی نیمه نهایی بین تیم های ملارد و دماوند برگزار شد که تیم ملارد بانتیجه 37بر 21 پیروز شد و به فینال رسید.

در فینال مسابقه که بین دوتیم اسلامشهر و ملارد برگزار شد تیم اسلامشهر با مربیگری حسین پور مربی جوان شهرستان اسلامشهر با اقتدار و با نتیجه 59بر 37 تیم ملارد را شکست داد و به مقام قهرمانی رسید. تیم ملارد مقام دوم را بدست آورد و تیم های بهارستان و دماوند بطور مشترک سوم شدند .