خجسته قهرمان مینی والیبال تهران/افتخار آفرینی به سبک عیدی

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان اسلامشهر، مسابقات مینی والیبال دختران استان تهران با حضور 23 تیم از سراسر پایتخت (ویژه متولدین 83) به میزبانی سالن خانه والیبال به صورت گروهی و حذفی برگزار شد.

این دوره از بازی ها با استقبال گسترده اهالی والیبال همراه شد و پس از برگزاری دور مقدماتی چهره تیم های صعود کننده به مرحله بعدی مسابقات مشخص شد.

پس از انجام بازی های مرحله حذفی تیم های خجسته الف،شهرداری باقرشهر،نصر و خجسته ب، 4 تیم صعود کننده به دور نیمه نهایی رقابت ها بودند که در نهایت تیم های خجسته الف و شهرداری باقر شهر به ترتیب با غلبه بر تیم های نصر و خجسته "ب" جواز حضور در فینال بازی ها را کسب کردند.

دیدار رده بندی بین تیم های نصر و خجسته ب برگزار شد که در این بازی تیم نصر با هدایت شقایق رحیمی توانست با غلبه بر حریف خود مقام سومی را از آن خود کند.

خجسته الف و شهرداری باقر شهر تیم هایی بودند که فینال رقابت ها را برگزار کردند، دو تیم مدعی که از ابتدا برای کسب عنوان قهرمانی به گام در این مسابقات نهاده بودند با ارائه یک بازی هیجان انگیز توانستند فینالی زیبا را در خانه والیبال رقم زنند اما در نهایت این تیم خجسته اسلامشهر بود که با هدایت اعظم عیدی توانست مقام قهرمانی را تصاحب کند تا بار دیگر این مربی افتخار دیگری را در کارنامه خود به ثبت برساند.