تقدیر از پرسنل اداره ورزش در اعیاد شعبانیه در جلسه شورای اداری

در خجسته سالروز میلاد امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل(ع), رییس اداره ورزش و جوانان اسلامشهر در جلسه شورای اداری ضمن تبریک اعیاد از کلیه پرسنل با اهدای پاداش و هدایایی از سوی اداره و هیات روستایی تقدیر کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان اسلامشهر، آرمیان در این جلسه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار و روز جانباز گفت: ایثارگران، جانبازان و خانواده معظم شهدا در نظام مقدس جمهوری اسلامی از جایگاه ویژه ای برخوردارند و آرامشی که امروز در کشورمان شاهد آن هستیم مرهون رشادت های عزیزانی است که با بذل جان و یا عضوی از بدنشان در برابر دشمنان کشور ایستادند.
وی با بیان اینکه اگر امروز دنیا در برابر ایران اسلامی سر تعظیم فرود آورده به برکت خون پاک شهدا و ایثارگری های جانبازان است افزود: در سالهای دفاع مقدس نوجوانان و جوانان بسیاری با عشق و علاقه در جبهه ها حضور یافتند و در برابر دشمن بعثی که توسط استکبار جهانی تجهیز شده بود ایستادگی و مقاومت کردند و اجازه ندادند وجبی از خاک ایران اسلامی جدا شود.
آرمیان گفت اگر امروز دیپلمات های ما در مجامع بین المللی با اقتدار در برابر ابرقدرت ها سخن می گویند به برکت خون شهدا و جانفشانی جانبازان و ایثارگران است و باید قدرشناس آنان باشیم.