هیأت ژیمناستیک اسلامشهر میزبان سومین دوره آزمون سطح بندی ژیمناستیک پایتخت شد
به گزارش روابط عمومی هیأت ژیمناستیک اسلامشهر ، بنا به دستور رئیس هیأت استان سومین دوره آزمون سطح بندی فدراسیون ژیمناستیک به میزبانی هیأت اسلامشهر برگزار خواهد شد . به همین منظور جلسه ی هم اندیشی مربیان فعال عضو هیأت در روز چهارشنبه 23 /10 در دفتر این هیأت برگزار گردید.
جلسه با حضور آقایان سبک پا و محسنی رئیس و دبیر هیأت و تمامی مربیان فعال اسلامشهری صورت گرفت . این جلسه به مانند تمامی جلسات گذشته با تلاوت قرآن آغاز گردید . در ابتدا مربیان نظرات و پیشنهادات خود را در مورد عملکرد گذشته و حال هیأت بیان نمودند و از زحمات مسئولین ورزش تشکر و قدردانی کردند .
سبک پا  براین باور است که راه حل وضعیت نامناسب آموزشی فعلی در سالن های کلوپی اجرای سطح یک فدراسیون ژیمناستیک است
بهزاد سبک پا رئیس هیأت ژیمناستیک اسلامشهر در حاشیه این جلسه ضمن تشکر از حمایتهای آقای وین رئیس هیأت استان و همکاری و همدلی مربیان دلسوز اسلامشهری ، گزارشی از عملکرد و موفقیت های سال جاری را اعلام نمود . وی در بخشی از سخنرانی خود به پروژه سطح بندی فدراسیون ژیمناستیک اشاره کرد و گفت : سطح بندی از سال 83 وارد فدراسیون شد . هدف از این طرح سنجش میزان رشد ژیمناست ، هماهنگی و یکنواخت شدن آموزش در سطح کشور و ایجاد نظم در آموزش حرکات است . اجرای سطح یک فدراسیون ژیمناستیک راه حل وضعیت نامناسب آموزشی در سالن های کلوپی ست .سبک پا در ادامه اعلام نمود این افتخار بزرگی است که نصیب ما شده تا میزبان سومین دوره آزمون سطح بندی فدراسیون ژیمناستیک باشیم .
درپایان این جلسه به تمامی مربیان برنامه سطح یک ارائه شد و با توجه به نظرات و پیشنهادات مربیان مقرر گردید آزمون در روز پنج شنبه 29/11 رأس ساعت 9 صبح در سالن شهید ستاری اسلامشهر برگزار گردد .
هیأت ژیمناستیک اسلامشهر جزء هیأت های فعال و نمونه استان می باشد که با هدف توسعه و گسترش ژیمناستیک به فعالیت خود ادامه می دهد .